bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Załatwianie spraw

Elektroniczna skrzynka podawcza Gminy Sitkówka-Nowiny

Elektroniczna skrzynka podawcza Gminy Sitkówka-Nowiny znajduje się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej - ePUAP. W celu skorzystania z elektronicznej skrzynki podawczej należy założyć bezpłatne konto na platformie ePUAP (https://epuap.gov.pl).

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej Gminy Sitkówka-Nowiny na platformie ePUAP: /kq1020hqrt/skrytka.

Formularze Gminy Sitkówka-Nowiny można wyszukać na stronie internetowej https://epuap.gov.pl wyszukując po nr kod Urząd Gminy Sitkówka-Nowiny.

Spośród udostępnionych formularzy można wybrać konkretny formularz elektroniczny lub też pismo ogólne (do którego mogą być załączone pisma i dokumenty w różnych sprawach). W wyniku przesłania formularza elektronicznego do Urzędu Gminy Sitkówka-Nowiny na platformie ePUAP automatycznie wygenerowane zostanie dla Państwa potwierdzenie wniesienia podania tzw. Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO).

Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego wraz z załącznikami, możliwy do doręczenia z wykorzystaniem platformy ePUAP, to 5 megabajtów.

Ponadto Gmina Sitkówka-Nowiny udostępnionia poniżej druki obowiazujące w Urzędzie Gminy Sitkówka-Nowiny, które po wypełnieniu można wysłać za pośrednictwem platformy ePUAP do Urzędu Gminy Sitkówka-Nowiny

  1. Referat Planowania Budżetu i Finansów Gminy
  2. Urząd Stanu Cywilnego
  3. Referat Infrastruktury, Inwestycji, Nieruchomości i Ochrony Środowiska
  4. Referat Organizacyjny i Spraw SpołecznychOpublikował: Izabela Lesik
Publikacja dnia: 02.02.2021
Podpisał: Administrator BIP
Dokument z dnia: 19.06.2018
Dokument oglądany razy: 27 168