bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 05.04.2013, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja

Witamy na stronie Gminy Sitkówka-Nowiny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu i zaprosić do malowniczo położonej Gminy w Górach Świętokrzyskich o wysokich walorach krajobrazowych i rekreacyjnych. Oferujemy Państwu tereny dla rozwoju różnorodnej działalności gospodarczej, przemysłowej, usług i rzemiosła.

Sprzyja temu bardzo dobre połączenie komunikacyjne - kolejowe i drogowe (trasa Warszawa, Kraków, Zakopane, Katowice) oraz dogodna komunikacja podmiejska.

W naszej Gminie znajdziecie Państwo bardzo dobre warunki lokalizacyjne dla indywidualnego budownictwa mieszkaniowego na terenach uzbrojonych w podstawowe media, z infrastrukturą lokalnych dróg dojazdowych.

Zapraszamy do poznania i skorzystania z naszych nowoczesnych obiektów takich jak: Kryta Pływalnia „PERŁA”, stadion sportowy, Publiczne Gimnazjum z halą sportową, profesjonalną aulą konferencyjną i schroniskiem młodzieżowym. Samorząd naszej Gminy jest otwartym i profesjonalnym partnerem.

Naszą dewizą jest życzliwość i służba nie tylko dla lokalnej społeczności, ale dla każdego zainteresowanego współpracą.

Stanisław Jerzy Barycki
Wójt Gminy
Sitkówka - Nowiny

Informacja

W związku z przebudową Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Sitkówka-Nowiny mogą pojawić się problemy techniczne w trakcie korzystania ze strony.
Archiwum BIP-u znajduje się tutaj
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
adminOpublikował: Izabela Lesik
Publikacja dnia: 05.04.2013
Podpisał: Administrator BIP
Dokument z dnia: 02.04.2013
Dokument oglądany razy: 29 771